MENU

W branży medycznej działamy od 1994 roku.. Początkowo swoje pasje i zainteresowania spełnialiśmy pracując w Pogotowiu Ratunkowym w Lublinie.

Od 2001 roku doświadczenie w Ratownictwie Medycznym przenieśliśmy na rynek sprzedaży sprzętu medycznego. 

Pracując w firmach zajmujących się kompleksowym zaopatrywaniem placówek służby zdrowia w nowoczesny sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny, wprowadzaliśmy rozwiązania poprawiające jakość usług. Jednocześnie organizowaliśmy profesjonalne szkolenia naszych klientów z zakresu obsługi sprzętu oraz wykorzystywania go do codziennej pracy personelu medycznego.

We wrześniu 2013 roku postanowiliśmy wykorzystać nasze doświadczenie zawodowe zakładając wspólnie firmę, która obecnie zajmuję się kompleksowym wyposażaniem ambulansów ratunkowych w sprzęt ratowniczy i pierwszej pomocy oraz kompleksowym wyposażaniem szpitali oraz jednostek służby zdrowia w specjalistyczne urządzenia, aparaturę, sprzęt medyczny oraz meble medyczne.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem na rynku polskim firmy Stollenwerk & Cie. GmbH Fabrik für Sanitätsausrüstungen, niemieckiego producenta noszy do ambulansów medycznych, którego produkty cieszą się uznaniem wśród klientów, nie tylko w Polsce ale też w całej Europie.

Doradzamy Klientom w zakresie projektowania, koncepcji funkcjonowania i wyposażenia obiektów służby zdrowia, organizujemy szkolenia z zakresu ratownictwa medycznego, pierwszej pomocy i zastosowań sprzętu specjalistycznego.

Jesteśmy zespołem ambitnych i pracowitych ludzi z pasją.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu działamy w sposób pewny i profesjonalny.